Apartament

Apartament 117
Michał Kamiński
ul.Piłsudskiego
33-30 Krynica - Zdrój

 

Oferujemy do wynajęcia wspaniale położone w centrum Krynicy, luksusowe, przytulne mieszkanie w kolorycie czekolady i jaśminu, które znajduje się w wybudowanym 2010 roku apartamentowcu .
W przestrzeni mieszkania znajdują się: salon z aneksem kuchennym, przedpokój, łazienka.

calosc04.jpg
kuchnia.jpg
lazienka02.jpg

salon.jpg
calosc03.jpg
kuchnia02.jpg

lazienka.jpg
salon02.jpg

W pobliżu znajdują się:   
* Park Sportowy w odległości 150 m - całoroczny tor saneczkarski, wielofunkcyjna hala sportowa z całorocznym lodowiskiem, korty tenisowe, boisko piłkarskie  
* Przy Parku Sportowym znajduje się restauracja GAWRA ze smacznymi, urozmaiconymi, domowymi daniami w bardzo przystępnych cenach (czynna do godziny 19.00) (3-4 minuty ul. Dąbrowskiego)   
* Przy ulicy Dąbrowskiego jest także targ ze świeżymi owocami, warzywami, regionalnym nabiałem, marynowanymi rydzami (czynny codziennie od świtu do popołudnia, oprócz niedziel) (4 minuty ul. Dąbrowskiego)   
* Na końcu ulicy Dąbrowskiego znajduje się parking romantycznych dorożek konnych      (5 minut), pizzeria, klub Hawana. Na wprost postoju dorożek (przechodząc przez ul. Piłsudskiego) są świetnie zaopatrzone Delikatesy Centrum, czynne także w niedziele).       Wychodząc od strony Piłsudskiego mamy w pobliżu dwie piekarnie, cukiernie, salon fryzjerski i kosmetyczny, aptekę, gabinet stomatologiczny, gabinety zabiegowe, banki.   
* Bardzo blisko Góra Parkowa, Deptak Dietla, pijalnie wód (5-7 minut ul. Piłsudskiego)   
* Liczne restauracje, kawiarnie, kluby, kino 3D, karczmy regionalne, Muzeum Zabawek (Nowe Łazienki Zdrojowe).   
* Kościół katolicki (ul. Piłsudskiego) (10 minut) oraz zabytkowa Kaplica Zdrojowa na zboczy Góry Parkowej (10-12 minut) (msze w Kaplicy tylko w soboty godz. 10.00), także cerkwie.    * Liczne ośrodki wellness, rehabilitacyjne, gabinety odnowy, bar tlenowy, jaskinia solna ( kilka - kilkanaście minut).   
* Do Krakowa tylko 140 km (2 godziny jazdy) - dobre połączenia także busami i autobusami z Krynicy.   
* Dobre miejsce na wyjazdy do Słowacji: np. malowniczy Bardejov to tylko 30 km (30 minut jazdy samochodem), Lubowla z zamkiem Zamoyskich - tylko 38 km (40 minut jazdy), kąpieliska termalne w Wyżnych Rużbachach - 30 km (30 minut jazdy); do Budapesztu tylko ok. 360 km (5 godzin jazdy), do kąpielisk termalnych w Miszkolcu - 4 godziny jazdy, podobnie do Wiednia :)   
* Stąd najszybciej można wyruszyć szlakiem konfederatów barskich: na Górę Krzyżową (30 minut zielonym szlakiem rozpoczynającym się u zbiegu ul. Dąbrowskiego i Zielonej) do szczytu), a dalej na Jaworzynę  
* Z tego miejsca najlepiej wyruszyć także na Szlak Cerkwi Łemkowskich ?(Krynica Zdrój-Berest-Polany-Piorunka-Czyrna_Mochnaczka-Tylicz-Muszynka-Wojkowa-Powroźnik)

Aktualizowano: 2021/01/31 - 10:26 - Autor: administrator